OBRÁZKOVÉ DŘEVĚNÉ JOJO

      Řadit: sestupně      V kategorii OBRÁZKOVÉ DŘEVĚNÉ JOJO je 0 položek
Přejít na stranu: 1
1

OBRÁZKOVÉ DŘEVĚNÉ JOJO

Obrázkové jo-jo. Naše joja se vyrábí ze dřeva, princip hry s jojem je velmi jednoduchý. Hráč pustí jojo přivázané k prostředníku volně z ruky. Provázek se začne sám odvíjet a jojo při pádu začíná rychle rotovat kolem své osy. Jakmile se provázek celý odvine, začne se ihned navíjet zpět na dřevěné tělo joja. Naše joja jsou určeny těm nejmenším. Joja jsou vyrobeny ze dřeva. Děti s jojem užijí spoustu legrace.

Obrázkové dřevěné jojo je skvělou hračkou pro malé i velké děti, radost však udělá i dospělým, kteří si rádi zavzpomínají na svá dětská léta a chvíle strávení s jojováním. Princip joja je velmi jednoduchý. Děti si namotají provázek na prst a spustí jojo k zemi. To rychle padá a rotuje kolem své osy. Ve chvíli, kdy se spustí na celou délku provázku, začne se opět namotávat zpět. Děti si s ním tak užijí spoustu legrace a navíc si procvičí jemnou motoriku. Naše dřevěné jojo si můžete vybrat s nejrůznějšími veselými obrázky, díky nimž se jojo stane pro děti ještě zajímavějším. Zkuste si s dětmi zasoutěžit, komu půjde jojování lépe, zda jim nebo vám.
E-shop pro Vás stále vylepšujeme a doplňujeme !!! 

E-shop Levné dřevěné hračky nabízí širokou paletu kvalitních a levných dřevěných hraček a dřevěných dekoračních výrobků (ekologicky nezávadných). Jedná se o tradiční, ručně vyráběné zboží. Velkou část z naší nabídky dřevěných hraček si vyrábíme sami. 
Naše výrobky mají mnoho spokojených odběratelů nejen v České republice, ale i v mnoha zemích Evropy. Pokud Vás zaujme cokoliv z naší nabídky, kdykoliv nás kontaktujte a žádejte bližší informace.
 
I po masivním nástupu hraček ze syntetických materiálů, se dřevěné hračky z pultů obchodů neztratily. Vsadily zejména na to, že dřevěné hračky pro děti jsou jednoduché, jsou z přírodního materiálu, který je příjemný na omak, a také hodně vydrží. Výroba dřevěných hraček prošla v průběhu tisíciletí a zejména v posledních stech letech různým vývojem, který přesvědčil, že tyto hračky jsou důležité v procesu rozvoje dítěte. Dřevěné hračky totiž působí příznivě na motoriku dětí, podporují fantazii a přispívají k celkovému rozvoji jejich osobnosti.
Dřevěné hračky mají výhodu v tom, že mají dlouhou živostnost. Plastové hračky se při dětském zacházení často rozbijí, prasknou a jejich hrany jsou pak nebezpečně ostré. Hračky ze dřeva se jen otlučou, ale nelze je jen tak snadno rozbít. Jsou zdravotně nezávadné. Děti mohou dřevo kousat , cucat a nic se jim nestane. Je to stejné i s barvami. Naproti tomu plastové hračky se vyrábějí z různých i nových polymetrů, jejichž zdravotní nezávadnost ještě neprošla zkouškou časem. A navíc se stává, že výzkum nakonec zjistí, že mohou škodit. Výrobci dřevěných hraček se navíc snaží buď uchovat tradici, nebo vyrábějí hračky jako umělecká díla. I to prospívá dětské tvořivosti. 
Dětské hračky jsou nezávadné i z toho důvodu, že materiál neumožňuje výrobu příliš malých kousků, a nehrozí tak, že děti hračku vzdechnou nebo spolknout. Hračky ze dřeva jsou ekologické, neškodí přírodě, což může podporovat jejich prodej. Mezi výrobce českých hraček patří jak větší firmy, tak drobné domácí dílny. Ke známým výrobcům patří například Detoa Albrechtice s dlouhou historií, Pomy Toys, Ceeda Cavity s hračkami v přírodním provedení a další více než desítka domácích dílen z míst, kde výroba hraček měla dlouhou tradici, například z Podkrkonoší, Valašska či Plzeňska. 
 
Specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Barva hraček nemusí přesně odpovídat barvě na obrázku.
 

Copyright 2014 Levné Dřevěné Hračky All Rights Reserved.