Kontakt

E-shop technicky zajišťuje společnost LUMAZ s.r.o. Pokud máte jakýkoliv dotaz neváhejte nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře. Můžete také využít email: infolumaz@seznam.cz Dotazy na dostupnost zboží směřujte na pana Zdeňka Černého na tel. 603 815 733, jako dodavatele zboží. 

Provozní doba dle telefonické dohody.

Provozovna

Račická 128
413 01 Dobříň-Roudnice nad Labem


Odběrné místo:
Jana Srba 1291/8
104 00 Praha 10-Uhříněves
 

Velkoobchod

Veškeré výrobky v e-shopu Levné dřevěné hračky můžete zakoupit za velkoobchodní ceny. Protože tento e-shop zastupuje přímo výrobce i tradiční velkoobchod na dřevěné hračky. Zárukou je pan Zdeněk Černý, výrobce a velkoobchod dřevěných hraček s mnohaletou působností v tomto oboru. Zboží lze objednávat přímo přes e-shop Levné dřevěné hračky

Pokud chcete využívat objednání dřevěných hraček přes náš e-shop a to Vám doporučujeme, nejprve zaregistrujte Vaši firmu, kontaktujte nás a dohodneme se na přííslušné cenové kategorii. Minimální velkoobchodní odběr zboží je 3000 Kč. Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na případnou spolupráci. Kontaktovat můžete pana Zdeňka Černého na tel. 603 815 733.

Autorské právo

Veškerý obsah těchto internetových stránek včetně všech subdomén, textů, designu, technických nákresů, grafiky, fotografií, i všech dalších souborů je chráněn autorským právem. Autorský zákon (zákon č. 121/2000 Sb., o právu autorském). Internetové stránky i jejich obsah lze užívat výhradně pro osobní a nekomerční účely. Jakékoliv užití internetových stránek i jejich obsahu jinak než pro osobní potřebu, ( šíření, uchovávání, kopírování, zpracovávání… ) je zakázáno. 
V případě, pokud máte zájem o jiné užití těchto internetových stránek, nebo jejich obsahu, než jen jejich prohlížení a čerpání informací, můžete se obrátit na firmu Lumaz s.r.o., provozovatele těchto stránek, včetně všeho obsahu. 

Kontaktní formulář








E-shop pro Vás stále vylepšujeme a doplňujeme !!! 

E-shop Levné dřevěné hračky nabízí širokou paletu kvalitních a levných dřevěných hraček a dřevěných dekoračních výrobků (ekologicky nezávadných). Jedná se o tradiční, ručně vyráběné zboží. Velkou část z naší nabídky dřevěných hraček si vyrábíme sami. 
Naše výrobky mají mnoho spokojených odběratelů nejen v České republice, ale i v mnoha zemích Evropy. Pokud Vás zaujme cokoliv z naší nabídky, kdykoliv nás kontaktujte a žádejte bližší informace.
 
I po masivním nástupu hraček ze syntetických materiálů, se dřevěné hračky z pultů obchodů neztratily. Vsadily zejména na to, že dřevěné hračky pro děti jsou jednoduché, jsou z přírodního materiálu, který je příjemný na omak, a také hodně vydrží. Výroba dřevěných hraček prošla v průběhu tisíciletí a zejména v posledních stech letech různým vývojem, který přesvědčil, že tyto hračky jsou důležité v procesu rozvoje dítěte. Dřevěné hračky totiž působí příznivě na motoriku dětí, podporují fantazii a přispívají k celkovému rozvoji jejich osobnosti.
Dřevěné hračky mají výhodu v tom, že mají dlouhou živostnost. Plastové hračky se při dětském zacházení často rozbijí, prasknou a jejich hrany jsou pak nebezpečně ostré. Hračky ze dřeva se jen otlučou, ale nelze je jen tak snadno rozbít. Jsou zdravotně nezávadné. Děti mohou dřevo kousat , cucat a nic se jim nestane. Je to stejné i s barvami. Naproti tomu plastové hračky se vyrábějí z různých i nových polymetrů, jejichž zdravotní nezávadnost ještě neprošla zkouškou časem. A navíc se stává, že výzkum nakonec zjistí, že mohou škodit. Výrobci dřevěných hraček se navíc snaží buď uchovat tradici, nebo vyrábějí hračky jako umělecká díla. I to prospívá dětské tvořivosti. 
Dětské hračky jsou nezávadné i z toho důvodu, že materiál neumožňuje výrobu příliš malých kousků, a nehrozí tak, že děti hračku vzdechnou nebo spolknout. Hračky ze dřeva jsou ekologické, neškodí přírodě, což může podporovat jejich prodej. Mezi výrobce českých hraček patří jak větší firmy, tak drobné domácí dílny. Ke známým výrobcům patří například Detoa Albrechtice s dlouhou historií, Pomy Toys, Ceeda Cavity s hračkami v přírodním provedení a další více než desítka domácích dílen z míst, kde výroba hraček měla dlouhou tradici, například z Podkrkonoší, Valašska či Plzeňska. 
 
Specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Barva hraček nemusí přesně odpovídat barvě na obrázku.
 

Copyright 2014 Levné Dřevěné Hračky All Rights Reserved.